Objednávku na stavebný materiál  treba zaslať e-mailom: Bližšie informácie vám poskytne Náš pracovník e-mail obchod@justify.sk      


Cenu stavebnín dojednávame s každým zákazníkom osobne


Rozvoz materiálu je po celom Slovensku a dodávky realizujeme v spolupráci s výrobcami stavebného materiálu z výroby priamo na stavbu.

      


DODACIA DOBA:

Pri tovare skladom je expedícia (odovzdanie dopravcovi) do 5-tich pracovných   dní.(tento termín neplatí pri prevádzke počas vianočných sviatkov)

Pri tovare na objednávku je expedícia 3 – 7 pracovných dni.

PREVZATIE ZÁSIELKY:

Doručenie zásielky zo strany špedičnej spoločnosti sa uskutoční v dohodnutom termíne. Pri preberaní zásielky sa riaďte nižšie uvedenými zásadami:

pri preberaní tovar dôkladne skontrolujte , či nie je poškodený vonkajší obal tovaru v prípade, že zásielka obsahuje sklo, okamžite tovar vybaľte a skontrolujte

PREVZATIE DAŇOVÉHO DOKLADU:

Daňový doklad Vám bude zaslaný na mail pri expedovaní tovaru prepravnej spoločnosti. Daňový doklad slúži zároveň ako záručný list pri výrobkoch, kde nie je záručný list súčasťou balenia. V prípade potreby si môžete do 14 dní od obdržania zásielky vyžiadať kópiu zaslaného daňového dokladu. Vaše pripomienky a želania nám i naďalej môžete zaslať mailom na uvedené adresy. Radi si tiež prečítame vaše referencie a to, ako ste s výrobkom a našimi službami spokojní.