Záväznú objednávku na stavebný materiál  treba zaslať e-mailom: Bližšie informácie vám poskytne Náš pracovník e-mail obchod@justify.sk  Tel: 0951 611 528


Cenu stavebnín dojednávame s každým zákazníkom osobne


Rozvoz materiálu je po celom Slovensku a dodávky realizujeme v spolupráci s výrobcami stavebného materiálu z výroby priamo na stavbu.

DODACIA DOBA:


    Pri tovare skladom je expedícia (odovzdanie dopravcovi) do 5-tich pracovných dní.(tento termín neplatí pri prevádzke počas vianočných sviatkov)

    Pri tovare na objednávku je expedícia 3 – 7 pracovných dni.


PREVZATIE ZÁSIELKY:


Doručenie zásielky zo strany špedičnej spoločnosti sa uskutoční v dohodnutom termíne. Pri preberaní zásielky sa riaďte nižšie uvedenými zásadami:

    pri preberaní tovar dôkladne skontrolujte

      skontrolujte, či nie je poškodený vonkajší obal tovaru

      v prípade, že zásielka obsahuje sklo, okamžite tovar vybaľte     

    a skontrolujte

PREVZATIE DAŇOVÉHO DOKLADU:


Daňový doklad Vám bude zaslaný na mail pri expedovaní tovaru prepravnej spoločnosti. Daňový doklad slúži zároveň ako záručný list pri výrobkoch, kde nie je záručný list súčasťou balenia. V prípade potreby si môžete do 14 dní od obdržania zásielky vyžiadať kópiu zaslaného daňového dokladu. Vaše pripomienky a želania nám i naďalej môžete zaslať mailom na uvedené adresy. Radi si tiež prečítame vaše referencie a to, ako ste s výrobkom a našimi službami spokojní.